Про компанію

            ТОВ « СІ УІНД » надає українським та іноземним судновласникам комплекс послуг з організації та виконання буксирних операцій (ліцензія АЕ № 288687 , видана Державною інспекцією України з безпеки на морському та річковому транспорті ) .

Наша компанія на ринку послуг вже більше 7 років, має досвід з управління шістьма одиницями сучасного буксирного флоту потужністю від 2500 до 5000 к.с., і зарекомендувала себе як надійний і економічно вигідний партнер .

Основна діяльність нашої компанії – внутрішньопортові буксирні послуги з швартування , відшвартування та супроводу великотоннажних морських суден, включаючи суда типу Handysize, Panamax, Capesize , лінійне морське буксирування негабаритних об’єктів і об’єктів нестандартної форми з великою осадкою.

Буксири компанії за присвоєному класу регістра і конструктивному виконанню можуть використовуватися як портові кантовщики і лінійними буксири, пожежники і рятувальні судна, частина з них має льодовий клас.

У компанії працює більше 90 осіб, з них 64 плавсклад з досвідом роботи не менше 10 років.

Особливістю нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будучи приватною компанією , ми маємо можливість бути гнучкими і одночасно стабільними. З нами легко домовитися і можна бути впевненим у тому, що ця домовленість буде дотримана.

Ми постійно інвестуємо кошти в нові технології , поліпшення сервісу і залучення нових ділових партнерів. Якщо ви зацікавлені у співпраці , без сорому зв’язуйтеся з нами для організації візиту . Ми відкриті для всіх.

Політика в області якості , безпеки , екології , охорони праці та здоров’я.

Політика Компанії полягає в забезпеченні безпечних послуг з швартуванні морських суден . Ми прагнемо задовольнити всі вимоги замовників, при цьому виконати зобов’язання з охорони навколишнього середовища , охорони праці , екологічної відповідальності , зниженню негативних впливів на навколишнє середовище , утилізації відходів у суворій відповідності до чинно застосовних законодавчих та міжнародних актів і норм.

Історія

ТОВ «Сі Уінд» – провідна буксирна компанія в південному регіоні України. В даний час Компанія надає буксирні послуги в акваторії Іллічівського морського торговельного порту , Миколаївського морського торгового порту, а також морського порту «Южне».

Кадри

У компанії працює висококваліфікований та сертифікований персонал з управління флотом , менеджери компанії мають великий досвід роботи з організації виконання буксирних і маневрових операцій в акваторіях українських морських портів , а також сертифікований і досвідчений плавсклад .